- Podrobnosti
- Napsal Petr Čech
- Kategorie: Zprávy
- Zobrazení: 4620
V úterý 10. prosince od 18 hodin vystupovali nejmladší žáci hudebního oboru na interním vystoupení v sále školy. Posluchači mohli slyšet zobcové flétny, ale také příčnou flétnu, klarinet, klavír, keyboard a sólový zpěv. Příjemným zpestřením bylo vystoupení rodinného dua sester Novotných a taneční vstup žákyň ze třídy Ireny André. Pro některé vystupující se jednalo o první vystoupení s novým nástrojem. Všichni vystupující byly dobře připraveni a svého uměleckého úkolu se zhostili se ctí. -fotogalerie-

4. prosince 2024 se v hudebním sále naší školy konal hudební podvečer. Posluchači koncertu si mohli poslechnout skladby pro klavír, příčnou flétnu, zpěv, violu. Méně tradiční nástroje byly v programu zastoupeny dudami a současnou skladbou věnovanou tomuto nástroji. Kromě hudby na koncertu zaznělo také mluvené slovo - próza v podání žákyně LDO Luisy Kučerové. Hudební část večera byla věnována převážně vážné hudbě od baroka až po současnost. Zazněl např. Chopin, Schubert, Grieg, Gounod, na závěr potom Mozart a Händel v podání klarinetového tria.