- Podrobnosti
- Napsal Petr Čech
- Kategorie: Výtvarný obor
- Zobrazení: 5500
V neděli 25. dubna 2010 jsme společně oslavili Den Země. Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kladská každý rok pořádá setkání v hravém přírodovědném duchu a již po několikáté byla ZUŠ F. Chopina přizvána ke spolupráci. Žáci z výtvarného oboru připravili dílny, ve kterých se pracovalo s drátem, hudební vystoupení zajistil akordeonový soubor pod vedením Olgy Vohnoutové.

Nejen v sobotu 5. 12. 09 bylo možné na kolonádě potkat svatého Mikuláše v doprovodu jeho věrného anděla a čertiska. I on přijal pozvání na adventní setkání, pořádané již potřetí. V sobotu se procházel okolo našeho stanu, ve kterém jsme s našimi žáky ( výtvarný obor ZUŠ F.Chopina) připravili odpolední workshop. Děti i dospělí si mohli z přírodních materiálů vyrobit vánoční figurky andělů, oveček, pastýřů, nebo ozdobné kolíčky na dárky…