- Podrobnosti
- Napsal Petr Čech
- Kategorie: Jazzové kombo - NBS
- Zobrazení: 3518
V pátek 14. února proběhne v sále ZUŠ zajímavý koncert. Vystoupí dva soubory ze ZUŠ Kralovice - orchestr Betula a Oktet ZUŠ Kralovice pod vedením bývalého učitele naší školy , nyní ředitele ZUŠ Kralovice Luboše Marka. Naši školu budou na koncertě reprezentovat dva soubory pod vedením Tomáše Sticha - EJO a NBS. Oba naše soubory se věnují jazzové hudbě, kralovické soubory budou kromě jazzu hrát také filmovou a populární hudbu. Koncert začíná v 18 hodin, srdečně zveme !!!


soubory měly docela štěstí, protože nebyla drsná zima- nejhorší podmínky ze všech vystupujících měl asi Rozmarýnek, a to kvůli dešti. Kromě Rozmarýnku dále vystupovaly tyto soubory. DOM, Junior Dixieland, Canzona a NBS. Spolu s pěveckým sborem Canzona vystoupili také další žáci instrumentálních tříd školy. Prosincová vystoupení na kolonádě bývají náročná s ohledem na počasí. Tím příjemnější byla skvělá spolupráce se zvukaři, kteří na kolonádě s hudebníky skvěle spolupracovali a na příjemném výsledku vystoupení mají důležitý podíl.